O nás

Naše umělecká a produkční agentura vznikla v roce 1990 a za 29 let své existence zprostředkovala a produkčně zajistila nespočet kulturních vystoupení a programů ke spokojenosti nejen pořadatelů, ale i návštěvníků a samotných účinkujících.

Naší výhodou je:

1) Široká nabídka účinkujících. V našem portfoliu najdete na 5000 umělců všech možných žánrů.

2) Cena za vystoupení, kterou můžeme díky časté spolupráci s umělci příznivě ovlivňovat ke spokojenosti každého našeho klienta. Tím jsme schopni vyhovět požadavkům nejen velkých firem, ale i menších městských nebo soukromých akcí.

3) Být všude, kde nás potřebujete. Působíme po celé České republice. Najdete u nás komplexní program pro:

Společenské party, volební mítinky, maturitní plesy, abiturientské srazy, prezentace, recepce, vernisáže, plesy, taneční zábavy, estrády, dětské programy, výchovně vzdělávací pořady, masopusty, svatby, šibřinky, lidové veselice, poutě, kulturní zpestření sportovních a dalších podniků zajistíme "na klíč" vystoupeními umělců ze všech oblastí kultury z celé České republiky (od regionálních až po špičkové soubory a populární osobnosti známé z veřejných sdělovacích prostředků) podle Vašeho přání a Vašich možností.  

Dále nabízíme:


Pořady pro děti, diskotéky, programy pro seniory, dechovky, malé i velké orchestry, cimbálovky, country a folk, rockové a jazzové skupiny, koncerty vážné hudby, pořady s populárními osobnostmi (s herci, zpěváky, moderátory, sportovci), divadelní představení, artistická a varietní vystoupení, módní přehlídky, šermířské skupiny, taneční formace, erotické výstupy, ozvučení a nasvícení akcí, pódia, stany, atrakce,  catering a další.

Firmám a organizacím nabízíme formou akce na klíč nebo dílčích zakázek v rámci jejich veřejných či neveřejných eventů zážitkové programy, tj. nevšední speciální akce v netradičním prostředí. Rozličné teambuildingové aktivity pro zaměstnance, obchodní přátele i zákazníky.  

Neváhejte se na nás obrátit i vy. S výběrem a nápady na vhodný program vašich akcí vám moc rádi pomůžeme!

menu
menu