O nás

Agentura ARS vznikla v roce 1990 a za dobu své existence zprostředkovala a produkčně zajistila nespočet kulturních vystoupení různých žánrů ke spokojenosti pořadatelů, návštěvníků i účinkujících - často i na kulturních podnicích "nejvyšší společenské důležitosti". Domníváme se, že i Vámi pořádaným akcím bychom zajistili důstojný průběh.

Výhodami našich služeb jsou široká nabídka účinkujících /cca 5000/, ceny za vystoupení, které lze díky časté spolupráci s umělci příznivě ovlivňovat i řada konzultačních středisek umožňujících osobní jednání při řešení vašich požadavků.  

Městské a firemní akce, společenské party, volební mítinky, maturitní plesy, abiturientské srazy, prezentace, recepce, vernisáže, plesy, taneční zábavy, estrády, dětské programy, výchovně vzdělávací pořady, masopusty, svatby, šibřinky, lidové veselice, poutě, kulturní zpestření sportovních a dalších podniků zajistíme "na klíč" vystoupeními umělců ze všech oblastí kultury z celé České republiky (od regionálních až po špičkové soubory a populární osobnosti známé z veřejných sdělovacích prostředků) podle Vašeho přání a Vašich možností.  

Nabízíme:
Pořady pro děti, diskotéky, programy pro seniory, dechovky, malé i velké orchestry, cimbálovky, country a folk, rockové a jazzové skupiny, koncerty vážné hudby, pořady s populárními osobnostmi (s herci, zpěváky, moderátory, sportovci), divadelní představení, artistická a varietní vystoupení, módní přehlídky, šermířské skupiny, taneční formace, erotické výstupy, ozvučení a nasvícení akcí, pódia, stany, atrakce,  catering, …

Firmám a organizacím nabízíme formou akce na klíč nebo dílčích zakázek v rámci jejich veřejných či neveřejných eventů zážitkové programy, tj. nevšední speciální akce v netradičním prostředí. Rozličné teambuildingové aktivity pro zaměstnance, obchodní přátele i zákazníky.  

menu
menu